11 років до мети

Тернополем їздить спеціальний автобус "Веселі колеса", яким користуються люди з інвалідністю. Користуються безкоштовно. У першу чергу, діти. З'явилася ідея створити такий автобус після того, як Володимир та Оксана Костишин особисто зіткнулися з проблемою транспортування дітей з особливими потребами. На реалізацію мрії пішло 11 років.

Мандрівник проекту Назустріч Сонцю зустрівся з неймовірним подружжям Костишин у Тернополі, через який лежав маршрут західного треку проекту. Буває таке: закохуєшся у людей з першого погляду. Саме так сталося з цими героями. Думаємо, і вас не омине це відчуття, коли ви на них подивитеся. Справжні оптимісти й дуже позитивні люди Володимир та Оксана разом з друзями створили громадську ініціативу "Веселі Колеса". Її мета – дати можливість людям з інвалідністю вільно пересуватися містом. Тепер вони прагнуть поширити цей рух й на інші міста України. Мандрівник Назустріч Сонцю свідчить, що за їх усмішками – багато праці та терпіння. Вони вміють любити життя, дарувати надію та сили іншим. А ще вони дуже люблять одне одного і свого сина.

У їхніх планах – вирішити щоденну проблему перевезення учнів з особливими потребами до шкіл. Для цього вже замало одного автобусу з водіями-волонтерами. Але немає жодних сумнівів, що коли це подружжя поставило собі ціль – вони її точно досягнуть.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Обличчя