ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Єднання через традиції

Є два виміри культури. Один поверхневий, коли люди повторюють рітуали, які знають, по суті не розуміючи, що за ними стоїть. Другий – глибинний, коли відтворюють сутність обрядів, не лише форму.

Depo.
30 жовтня 2018 15:00
ФОТО: depo.ua

Подружжя Роман Володін та Єлизавета Бубело у місті Лубни заснували цілий Освітній проект ЕПОХА, що розповідає саме про цей другий рівень – глибинні корені традицій, розуміння духу нашої національної культури.

Проект Романа та Єлизавети не лише розповідає. Бо щоб відчути, недостатньо знати. Вона проводять заходи, де немає слухачів – всі стають учасниками відтворення різних українських традицій. І це дає ще один результат – через занурення у давнину відбувається об'єднання громади.

А почався проект ЕПОХА дуже цікаво. Елизавета та Роман вирішили побратися у традиційному стилі, і не просто з елементами етно, а насправді заглибившись у коріння українських традицій. Гостям весілля так усе сподобалося, що за цим святом послідували й інші.

Пан Роман за фахом – будівельник. Сімейна пристрасть до традицій проявилася ще й у тому, що Роман почав вивчати давні способи будівництва, і тепер у селі неподалік з'явилися 3 традиційні будинки, які стануть базою для зеленого туризму в регіоні.