Урок господарювання

Колись Павло Трейтяк займався спортом сам та навчав дітей фізкультурі. Ми не знаємо, яким він був учителем, але підозрюємо, що гарним, таким, що вміє навчати перемагати.

Останні майже чверть століття він працює у сільськогосподарському товаристві "Перемога" у селі Гільці. Спочатку 7 років заступником директора, потім 15 років директором. І що таке перемога він знає чи не краще за будь-кого.

Під його керівництвом розміри господарства та масштаби бізнесу дедалі збільшувалися. Наразі "Перемога" виробляє і молоко, і м'ясо, і мед, а продукцію споживають не лише українці, а й мешканці далеких Лівану та Саудівській Аравіі. Наслідки його роботи відчуває все село – адже, крім робочих місць, завдяки товариству в селі непогані дороги, працюють школа та дитячий садочок, багато чого іншого, що підвищує якість життя селян.

Павло дав мандрівнику #НазустрічСонцю Міті Хопті та всім нам урок того, як можна взяти на себе відповідальність за все село. Він готовий ділитися своїм досвідом, каже, що зможе допомогти не зробити помилок тим, хто розвиває сільське господарство у своїх селах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Обличчя