ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Урок господарювання

Колись Павло Трейтяк займався спортом сам та навчав дітей фізкультурі. Ми не знаємо, яким він був учителем, але підозрюємо, що гарним, таким, що вміє навчати перемагати.

Depo.
9 листопада 2018 12:00
ФОТО: depo.ua

Останні майже чверть століття він працює у сільськогосподарському товаристві "Перемога" у селі Гільці. Спочатку 7 років заступником директора, потім 15 років директором. І що таке перемога він знає чи не краще за будь-кого.

Під його керівництвом розміри господарства та масштаби бізнесу дедалі збільшувалися. Наразі "Перемога" виробляє і молоко, і м'ясо, і мед, а продукцію споживають не лише українці, а й мешканці далеких Лівану та Саудівській Аравіі. Наслідки його роботи відчуває все село – адже, крім робочих місць, завдяки товариству в селі непогані дороги, працюють школа та дитячий садочок, багато чого іншого, що підвищує якість життя селян.

Павло дав мандрівнику #НазустрічСонцю Міті Хопті та всім нам урок того, як можна взяти на себе відповідальність за все село. Він готовий ділитися своїм досвідом, каже, що зможе допомогти не зробити помилок тим, хто розвиває сільське господарство у своїх селах.

Назустріч сонцю