Слава Булгаков: "Людина по життю має нести добро"

Україна – неймовірна красива. Проект #НазустрічСонцю сконцентрований на людях, але оператори не можуть утриматися від захоплення краєвидами. Тому поєднують зйомки щоденників мандрівників з польотами та панорамами.

Вже 17 днів митець Слава Булгаков та оператор Сергій Каланжов крокують Україною по південному треку #НазустрічСонцю. Наразі вони у Миколаївській області.

Слава Булгаков розповідає: "Я художник. Вважаю, що людина по життю має нести добро і залишати після себе знаки: добрі справи, написані книги... Основне завдання сучасного художника – вести людей по шляху згоди і любові, незалежно від національності чи кольору шкіри. І особливо у важкі часи. Інакше ми все далі відгороджуємо себе від гідного майбутнього.

Участь в проекті # НазустрічСонцю – прекрасна можливість познайомитися з унікальними людьми, які складають сьогоднішню Україну, створюють її майбутнє. Кожна історія – це можливість показати нашим співвітчизникам, хто ми в цьому світі і довести, що кожен українець здатен змінити майбутнє своєї країни, зробити свій внесок у світ".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Обличчя