Найбільша сила – це мрія

Якось хлопець у інвалідному візку марив ідеєю зійти на Говерлу. Його мрія здійснилася завдяки Лілії Проць та її друзям, бо вони знають ціну справжнім мріям.

Лілія Проць – чемпіонка світу з паверліфтінгу, активіст, сімейний тренер. На її рахунку – 33 рекорди України та понад 60 медалей. А ще вона – кандідат в майстри спорту з шашок та важкої атлетики. Крім усього іншого, Лілія – мандрівниця, отже, колега Андрія Капура, автора проекту Назустріч Сонцю, який прийшов у Тернопіль, щоб зустрітися з нашою українською гордістю.

Лілія бачить свою місію у тому, щоб допомагати людям бути активними та здоровими. Навіть якщо вийшло так, що пересуваються вони у інвалідних візках. Частіше за все Лілія працює з дітьми. Не лише показує їм фізичні вправи, ще й вчить їх не боятися мріяти. Бо лише на шляху до здійснення омріяного нам трапляються справжні дива, а життя починає грати яскравими фарбами.

Щонеділі Лілія Проць проводить руханки просто неба, у парку, а ще – у дитячих садочках, школах, університетах, навіть у звичайних дворах міста.

Вона каже: "Як би не було складно – ніколи не варто опускати руки... Хіба, щоб простягнути їх для допомоги іншому".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Обличчя