Чемпіон з виховання чемпіонів

5 чемпіонів світу, 51 чемпіон України, незліченно інших перемог здобули його вихованці на вітчизняних, європейських та світових змаганнях. Одного разу за звання чемпіона світу в фіналі змагалися два його вихованці. 

20 маленьких діток, здається, дихають у одному ритмі. Під короткі команди тренера 6-річні каратисти дуже зосереджено та не викликаючи зауважень виконують фізичні вправи та відточують прийоми. Бо навіть маленькі знають, хто такий Володимир Прядка. Він – легенда української школи кіокушинкай карате, головний тренер нашої збірної команди та людина, яка вміє виховувати чемпіонів.

Володимир живе у місті Лохвиця й сміється, коли його питають про переїзд. Каже, любить своє місто й не проміняє його на будь-яке інше. А пропозицій, як ви розумієте, у нього багато – будь-яка країна була б щаслива мати свою кузню чемпіонів.

Тренер виховує не просто спортсменів. Він гартує характери маленьких українців та навчає їх не просто прийомам карате – вчить ставить мету та досягати її, вчить наполегливості, силі духа, вчить перемагати за будь-яких обставин. Наразі у нього 120 вихованців, а скільки пройшло через Володимира навіть порахувати важко – адже його трененрській кар'єрі вже понад 20 років. І він і не думає про відпочинок й не збирається зупинятися – саме так роблять чемпіони і саме так роблять чемпіонів.

Мітя Хопта, креативний продюсер проекту

Є таке словосполучення - "картина світу". Дуже чесне, до речі. Ми насправді не бачимо весь світ, ми малюємо його картину у себе в уяві. І віримо, що саме таким він і є. Але немає. Якщо щось малюєш - мимоволі виходить не дуже схоже. А ще у картини є рамки. Усередині рамок - рідні, друзі з Фейсбук і телевізор. Поза їх - тисячі реальних людей, справ, вчинків, про які ми не маємо ні найменшого уявлення.
Щоб не звучало образливо - можу говорити про себе. Я не знаю країну, де живу. Я був в десятках міст України туристом або у справах, але насправді я не знаю, чим там живуть люди - ті, які за рамками моєї картини світу.

Ось ми і захотіли дізнатися про те, про що нібито знають всі - про нашу країну. Мені особисто для виживання гостро потрібно весь час, коли можливо, знайомитися з новими людьми і кожен раз переконуватися, що я народився в кращій з країн і оточений приголомшливими, гідними, творчими людьми. Медіа нам цього не розкажуть. Тому розсовувати рамки картини світу до всієї країни доведеться самостійно. І мені це дуже подобається. Думаю, йти # НазустрічСонцю сподобається і вам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Обличчя