Чемпіон з допомоги

Анна Тарапата живе на швидкості 5-6 тренувань на день, десятки соціальних проектів і заходів на рік. Вона вважає, що людина має відкликатися на заклики до допомоги і живе за цим правилом. Кількість людей, яким вона допомагає, складно порахувати.

Вона навчає дітей спорту та здоровому образу життя. Вона навчає жінок постояти за себе, а тих, хто пережив насильство – відновитися та жити далі. А ще вона організовує екстремальні тури, збирає кошти для допомоги хворим, керує благодійним фондом "Анна", веде проект "Шлях до нової себе", робить іще десятки справ, які незрозуміло як вміщуються у 24 години на добу.

Мандрівник Північного треку проекту Назустріч Сонцю Мітя Хопта розповідає про зустріч з Анною: "Історія Анни – про те, як зробити світ безпечнішим. Кажу зовсім не тільки про її курси самозахисту для жінок. Кажу про те, що поки в Україні живуть і працюють такі неймовірно активні та заряджені на позитив та допомогу люди – ми можемо дивитися у майбутнє без остраху".

Мабуть, енергію їй дає відмінна спортивна підготовка – Анна серйозно займається спортом з 11 років, входила до Олімпійської збірної з тхеквондо. У Черкаси Анна переїхала у 2014 з Донецька.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Обличчя