Назустріч сонцю

 • 15 січня, 11:30

  4 роки на варті спокою в своєму місті

  Варта Голосієва починалася так само, як і інші самооборони – під час Майдану.

 • 10 грудня, 14:30

  Екосистема в дії: практикум співпраці

  Подружжя Вікторія та Ярослав Книш – родина сироварів, які ще п'ять років тому займалися зовсім іншим. Їх сироварня "Джерсей" заснована лише 2013 року, але вже відома далеко за межами Львівщини та навіть України.

 • 5 грудня, 11:56

  Картонний будиночок: Як простий українець заснував крутий бренд меблів

  Його історія нагадує казку. І тим, як вона починалася, і тим, як стрімко цей початок перетворився на відмінний бізнес.

 • 9 листопада, 12:00

  Урок господарювання

  Колись Павло Трейтяк займався спортом сам та навчав дітей фізкультурі. Ми не знаємо, яким він був учителем, але підозрюємо, що гарним, таким, що вміє навчати перемагати.

 • 5 листопада, 12:30

  Нові легенди старого села

  Oksana Oliinyk та Орест Олійник 5 років тому переїхали з Києва до села Христанівка. Мотивом було розуміння, що міста вже малопридатні для спокійного життя сім'ї та виховання здорових дітей. Але ось що їм точно не загрожувало – то це спокійне життя.

 • 1 листопада, 11:30

  Чемпіон з допомоги

  Анна Тарапата живе на швидкості 5-6 тренувань на день, десятки соціальних проектів і заходів на рік. Вона вважає, що людина має відкликатися на заклики до допомоги і живе за цим правилом. Кількість людей, яким вона допомагає, складно порахувати.

 • 30 жовтня, 15:00

  Єднання через традиції

  Є два виміри культури. Один поверхневий, коли люди повторюють рітуали, які знають, по суті не розуміючи, що за ними стоїть. Другий – глибинний, коли відтворюють сутність обрядів, не лише форму.

 • 25 жовтня, 12:29

  Доторкнутися до небес

  Анатолій Назаров – майстер, який творить душею. Він працює зі складними матеріалами: керамікою, деревом, мозаїкою. І своє життя він присвятив іконам.

 • 22 жовтня, 13:30

  Як вчитель з Білогорілки купував будинки, рятуючи село

  Анатолій Храпаль знає, що ревіталізація територій починається з дітей. Колись він був вчителем початкових класів у школі села Білогорілка, потім став її директором. Школу ось-ось мали закрити – дітей майже не було.

 • 22 жовтня, 12:30

  Слава Булгаков: "Людина по життю має нести добро"

  Україна – неймовірна красива. Проект #НазустрічСонцю сконцентрований на людях, але оператори не можуть утриматися від захоплення краєвидами. Тому поєднують зйомки щоденників мандрівників з польотами та панорамами.

 • 19 жовтня, 14:30

  Чемпіон з виховання чемпіонів

  5 чемпіонів світу, 51 чемпіон України, незліченно інших перемог здобули його вихованці на вітчизняних, європейських та світових змаганнях. Одного разу за звання чемпіона світу в фіналі змагалися два його вихованці. 

 • 18 жовтня, 11:30

  11 років до мети

  Тернополем їздить спеціальний автобус "Веселі колеса", яким користуються люди з інвалідністю. Користуються безкоштовно. У першу чергу, діти. З'явилася ідея створити такий автобус після того, як Володимир та Оксана Костишин особисто зіткнулися з проблемою транспортування дітей з особливими потребами. На реалізацію мрії пішло 11 років.

 • 17 жовтня, 11:29

  Найбільша сила – це мрія

  Якось хлопець у інвалідному візку марив ідеєю зійти на Говерлу. Його мрія здійснилася завдяки Лілії Проць та її друзям, бо вони знають ціну справжнім мріям.

 • 16 жовтня, 11:05

  Традиції, творчість, наполегливість: рецепт майстра гаварецької кераміки

  Сайт Depo.ua партнер проекту "Назустріч сонцю" пише і розповідає про людей, які своїми діями і вчинками роблять Україну більш прогресивною та цивілізованою. Разом із проектом "Назустріч сонцю" ми будемо не тільки писати, а і показувати відео про таких людей і разом з ними йти назустріч сонцю, що сходить. Назустріч Україні, яка відроджується.